Kadzidełka – jak je palić, żeby zrelaksować wszystkie zmysły?

Kadzidełka zapachowe zna każdy, choć najczęściej jedynie w formie patyczków. Tymczasem kadzidła naturalne zyskują coraz większe zainteresowanie, szczególnie przez relaksujące działanie i ciekawy pomysł na to, jak palić kadzidło.

Kadzidło zapachowe może nie tylko przenosić nas w inne miejsca przy użyciu pobudzających wyobraźnię aromatów. Marka Backflow ma szersze spojrzenie na relaks przy aromaterapii. Kadzidła zapachowe od Backflow wprowadzają do wnętrza również niebanalny wygląd, który podbija serca wielbicieli kominków zapachowych.

Kadzidełka zapachowe w nowym wymiarze

Obyci z kadzidełkami w formie patyczków, które poza przyjemnym zapachem nie dostarczają zbyt wielu wrażeń, możemy być naprawdę zdziwieni, jak piękną dekoracją domu i powodem nietypowego nastroju mogą być kadzidła naturalne. Backflow tworzy kadzidełka zapachowe w formie stożków, które umieszczone w odpowiednim miejscu w kominku zapachowym uwalniają z siebie aromatyczny dym powoli opadający krętymi korytarzami w formie wodospadów. To bardzo nietypowa dekoracja domu, która wraz z zapachami proponowanymi przez kadzidła naturalne takie jak Palo Santo stworzy niepowtarzalną atmosferę relaksu i wyciszenia. O tym, jak palić kadzidło Backflow, w pełni informuje producent w opisie produktu, nie jest to jednak zbyt skomplikowane. Po prostu umieść kadzidełko na szczycie kominka, podpal i obserwuj, a nie będziesz zawiedziony efektem.

Kadzidła naturalne – uczta dla duszy, ale i oczu

Kadzidełka zapachowe nie bez powodu stosowane są przy medytacji i innych doświadczeniach duchowych. Pozwalają nam się one zrelaksować i na chwilę zapomnieć o wszystkich sprawach codziennych. Kadzidło zapachowe Backflow wchodzi na wyższy poziom – teraz nie musisz zamykać oczu, aby poczuć się, jak w zupełnie innym miejscu świata. Jak palić kadzidełka, żeby wprowadzić tę niezwykłą atmosferę do swojego mieszkania? Nie obejdzie się bez specjalnego kominka zapachowego, który wyprofilowany jest tak, aby kadzidełka zapachowe Backflow wypuszczały gęsty dym cięższy od powietrza żłobionymi korytarzami w dół, tworząc przy tym efekt spowolnionego wodospadu. Jak palić kadzidło, żeby w pełni się przy nim odprężyć? Na pewno efektywnie, czyli z odpowiednim wyposażeniem!

Czy kadzidełka są szkodliwe? Czyli jak działa kadzidło na komary

Skoro kadzidło na komary rzeczywiście działa i odstrasza owady, niektórzy zastanawiają się, czy nie wydziela trujących substancji, które zwierzęta zwyczajnie wyczuwają. Jednak nic bardziej mylnego – naturalne drewno Palo Santo jednocześnie odstrasza od nas te uporczywe owady i łagodzi bóle głowy! Cała magia to kadzidła naturalne, które nie zawierają żadnych chemicznych substancji. Odpręż się i znajdź swój ulubiony zapach, ponieważ kadzidełka zapachowe Backflow wykonane są w 100% z naturalnych składników!

Wpis znaleziono dzięki:

- kadzidełka zapachowe Backflow

- Kadzidła naturalne

- Backflow