Karolina Pisarek zaczyna karierę aktorską. Zagrała w drugiej części ,,365 dni”

Po premierze ,,365 dni: Ten dzień'', na film spadła fala krytyki. Tymczasem Karolina Pisarek, która miała szansę pojawić się w obsadzie, ma nieco inne zdanie.

Karolina Pisarek w drugiej części 365 dni
Foto Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek o karierze aktorskiej

Już oficjalnie możemy potwierdzić, że Karolina Pisarek pojawi się w drugiej części 365 dni. W trakcie premiery modelka udzieliła kilku wywiadów, w których z dużym entuzjazmem opowiada o roli oraz dziękuje Blance Lipińskiej. Była uczestniczka ,,Top model” po raz pierwszy wzięła udział w takim projekcie. Sama przyznaje na swoim Instagramie, że jest to jej debiut aktorski.

,,Z całego serca dziękuję Blance Lipińskiej, jak i całej produkcji za zaangażowanie mnie w tak wielką międzynarodową produkcję. Dziękuję za ciepłe przyjęcie mnie do swej rodziny i za wsparcie na planie w moich początkach. Wspaniała atmosfera, cudowne przeżycie i spełnienie marzenia!” – podziękowania Karoliny Pisarek na Instagramie.

Kogo zagrała w 365 dni?

Modelka w filmie ,,365 dni: Ten dzień” wcieliła się w rolę Ameli. Na wcześniej już wspomnianym portalu zamieściła również pytanie dotyczące co fani uważają o tym, że zagrała w ,,365 dni” i jak oceniają rolę Ameli. Pomimo fali krytyki stale spływającej na produkcje, dostała od fanów mnóstwo komplementów. ,,Najlepsza postać w filmie. Ciepła, naturalna, słodka. I świetny angielski!” – komentuje jeden z fanów.

Niewątpliwie jest to ogromna szansa dla Karoliny Pisarek. Mimo ogromu kontrowersji związanych z filmem, ,,365 Dni” to produkcja o milionowych zasięgach.