Kim jest nowy partner Justyny Kowalczyk?

Sportsmenka, na gali z okazji 100-lecia istnienia Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pojawiła się z partnerem. Kim jest miłość najbardziej utytułowanej polskiej biegaczki?

Kim jest nowy partner Justyny Kowalczyk? Foto. Instagram nartowa.pani

O nowej miłości Justyny Kowalczyk media spekulują już od jakiegoś czasu. Sama zainteresowana podsycała ich ciekawość, dodając na profilach społecznościowych zdjęcia z górskich wypraw, na których towarzyszył jej Kacper Tekieli. Dotąd jednak nie potwierdziła związku ze znanym alpinistą. Wątpliwości ostatecznie rozwiewa pierwsze publiczne pokazanie się pary. Mowa o uroczystej gali z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zakochani z uśmiechem na twarzy brali udział w uroczystościach, trzymając się za ręce.

Mamy nadzieję, że Justyna Kowalczyk wreszcie odnajdzie upragnione szczęście. Jak dotąd, mimo dużych sukcesów na polu zawodowym, prywatnie życie ją nie rozpieszczało. Jednym z najboleśniejszych doświadczeń dla polskiej sportsmenki była strata nienarodzonego dziecka. Ponadto Kowalczyk wpadała w stany depresyjne, źle też znosiła zainteresowanie mediów dotyczące jej związków z mężczyznami.

Kacper Tekieli ma 35 lat i jest alpinistą oraz instruktorem wspinaczki sportowej. Ostatnim głośnym sukcesem sportowca było jego wejście  na cztery granie na szwajcarsko-włoskim Matterhornie w czasie 17 godz. i 30 minut.

Kim jest nowy partner Justyny Kowalczyk? Foto. Instagram nartowa.pani

Wpis znaleziono dzięki:

- Justyna Kowalczyk

- Kacper Tekieli

- 100-lecie Polskiego Komitetu Olimpijskiego