Konkurs „Kobieta Miesiąca” – weź udział w grudniowej edycji!

Obcasy.pl są dumnym partnerem konkursu "Kobieta Miesiąca". Do wygrania nie tylko tytuł, ale też wspaniałe nagrody. Zachęcamy do udziału i głosowania!

konkurs kobieta miesiąca
Konkurs „Kobieta Miesiąca” – weź udział w grudniowej edycji! KM Czerwiec 2021: Aleksandra Czaban

Konkurs „Kobieta Miesiąca” organizowany jest już od lipca 2013. Jego głównym celem jest dawanie radości i nadziei kobietom, które przecież tak często mają problem z samooceną. Nowa zdobywczyni tytułu wyłaniana jest co miesiąc, a ponieważ niedługo rozpocznie się grudzień, to znak, że czas na kolejną edycję! Ta będzie wyjątkowa, ponieważ plebiscyt zostanie urządzony po raz setny!

Sto Kobiet Miesiąca

W świecie, w którym żyjemy, codziennie zalewane jesteśmy masą zdjęć i obrazów, na których widać nieosiągalny ideał piękna. Każdego może to wprawić w kompleksy, bo często bez operacji plastycznych i photoshopa nie da się nawet trochę upodobnić do instagramowych modelek. Z odsieczą przychodzi facebookowy profil KobietaMiesiaca.pl, który od ośmiu lat nagradza kobiety z całej Polski. W grudniu wybrana zostanie już setna zwyciężczyni! Udział w plebiscycie „Kobieta Miesiąca” może dodać pewności siebie. A dla tych bardzo nieśmiałych zobaczenie zdjęć prawdziwych osób, które zostały docenione pomimo braku wyretuszowanej twarzy, będzie przypomnieniem, że to, co prawdziwe, jest najpiękniejsze.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Każda pełnoletnia kobieta, która chciałaby spróbować swoich sił, musi tylko wysłać zgłoszenie. Są one zawsze przyjmowane od 1 do 10 dnia każdego miesiąca. Kandydatki oceni trzyosobowe jury – polubienia i popularność nie mają najmniejszego znaczenia!

Konkurs „Kobieta Miesiąca” – weź udział w grudniowej edycji! KM Listopad 2021: Adrianna Łatka

Konkurs „Kobieta Miesiąca”

W ramach zgłoszenia należy przesłać swoje zdjęcie z widoczną twarzą na maila podanego w regulaminie oraz dopisać swoje imię, nazwisko i wiek. Spośród kandydatek co miesiąc wyróżnione zostanie 10 kobiet, które stworzą TOP 10. Natomiast na zwyciężczynię poza tytułem „Kobiety Miesiąca” czekają nagrody rzeczowe. W aktualnej puli nagród znajduje się pamiątkowa szarfa, inspirowana konkursami piękności, oraz kosmetyki.

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu „Kobieta Miesiąca” jest Administrator strony KobietaMiesiaca.pl
 2. W konkursie mogą brać udział kobiety, które ukończyły 18 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.
 3. Aby wysłać swoje zgłoszenie należy przesłać zdjęcie z widoczną twarzą na adres e-mail:  km.zgloszenia@onet.pl dopisując IMIĘ, NAZWISKO i WIEK.
 4. Zgłoszenia będą sortowane. Zdjęcia z widocznymi przeróbkami i filtrami nie zostaną przyjęte. Każde zgłoszenie musi być pełne, czyli musi posiadać zdjęcie i potrzebne informacje. W przeciwnym razie zostanie odrzucone.
 5. Termin przyjmowania zgłoszeń: od 01 do 10 grudnia 2021 roku.
 6. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na publikację fotografii na profilu KobietaMiesiaca.pl (Facebook, Instagram) oraz na materiałach, które mogą służyć promocji konkursu.Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na publikację Twojego imienia oraz nazwiska zarówno obok Twojego zdjęcia jak i podczas ogłoszenia wyników i w razie wygranej na materiałach promujących konkurs „Kobieta Miesiąca”.
 7. Wysyłając zgłoszenie przemyśl, które zdjęcie będzie brało udział w konkursie. Dlatego, że w czasie trwania konkursu nie ma możliwości zamiany zdjęcia na inne.
 8. Każda kandydatka może zrezygnować z uczestnictwa w konkursie na każdym jego etapie.
 9. Każda kandydatka może wysłać tylko jedno zdjęcie podczas trwania jednej edycji.
 10. W związku z przepisami zawartymi w RODO, każda osoba, która wysyła zdjęcie oświadcza, że należy do Niej/jest jego autorem oraz wyraża zgodę na publiczne jego udostępnienie.
 11. Kandydatki oceniane będą przez Jury powołane przez Organizatora.
 12. Każda uczestniczka proszona jest o polubienie strony Organizatora konkursu (KobietaMiesiaca.pl).
 13. Laureatka, która zajmie 1 miejsce otrzyma tytuł „Kobiety Miesiąca” i nagrody rzeczowe w postaci pamiątkowej szarfy ufundowanej przez Organizatora oraz zestaw kosmetyków ufundowany przez firmę Dermaglin.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu na każdym etapie trwania konkursu.
 15. Jeśli otrzymasz tytuł „Kobiety Miesiąca” musisz odczekać 3 edycje od momentu wygrania aby przesłać kolejne zgłoszenie.
 16. Wyniki opublikowane zostaną do 10 dni od daty zakończenia naboru.
 17. Nagrody, które otrzyma laureatka zostaną wysłane pod wskazany adres na terenie Polski.
 18. Osoba, która wygra konkurs i otrzyma szarfę zobowiązuje się do zrobienia a następnie do przesłania zdjęcia Organizatorowi konkursu. Na zdjęciu powinna znajdować się szarfa (najlepiej z widocznymi napisami) oraz laureatka.
 19. Zdjęcia laureatek w szarfach używane będą do promocji konkursu podczas trwania kolejnych edycji.
 20. Wszystkie kandydatki proszone są o polubienie stron sponsora oraz partnera medialnego:
  * Dermaglin (https://www.facebook.com/dermaglin)
  * Obcasy.pl (https://www.facebook.com/obcasypl)
Konkurs „Kobieta Miesiąca” – weź udział w grudniowej edycji! KM Październik 2021: Izabela Iskrzyńska