Kourtney Kardashian wzięła ślub w Las Vegas

Para pobrała się w słynącym z wiecznej zabawy Las Vegas a, ceremonię miał poprowadzić sobowtór Elvisa Presleya. Media donoszą, że nie będzie to ich ostatni ślub!

Kourtney Kardashian wzięła ślub w Las Vegas.
Kourtney Kardashian i Travis Baker Foto instagram @travisbaker

Rok temu mieliśmy okazję śledzić zaręczyny Kourtney Kardashian i Travisa Bakera. W nowym sezonie telewizyjnego show ,,The Kardashians’’ zakochani oznajmili, że będą starać się o dziecko. Miłosne perypetie Kardashianów nie zwalniają tempa.

Pierwszy ślub Kourtney Kardashian

W poniedziałek koło godziny 13:00 lokalnego czasu, para zawarła związek małżeński. Mimo, iż Kourtney i Travis od początku zdawali się być dość udanym związkiem, to nikt nie spodziewał się, że tak szybko go sformalizują. Tym bardziej, że dla samej Kourtney jest to pierwszy ślub. Celebrytka nigdy wcześniej nie wyszła za mąż.

Ślub z mieście grzechu

Ceremonia zaślubin miała miejsce w Las Vegas, wszystkim znanym jako miasto grzechu.Travis Baker na ślub wkroczył zaledwie parę godzin po tegorocznym rozdaniu nagród Grammy. Para miała dość nietypowe podejście do ceremonii. Ich życzeniem było, aby to sobowtór Elvisa Presleya udzielił im sakramentu. Niestety to jedyna taka informacja, którą nowożeńcy się pochwalili.

To jeszcze nie koniec

Sam ślub był ich małym sekretem, z dala od mediów. Zakochani nie wstawili jeszcze żadnych zdjęć czy nagrań z tego dnia. Mimo prywatnego charakteru wydarzeń, Travis Baker i Kourtney Kardashian oznajmili, że nie będzie to jedyna taka ceremonia. Planują jeszcze liczne celebracje w gronie rodziny ale też i mediów.