Kryzys u Kardashianów! Kto jest ojcem słynnych sióstr?

Rodzina Kardashian - Jenner, od zawsze wzbudzała wiele kontrowersji. Śluby, rozwody, kłótnie, zmiana płci głowy rodziny... Najwidoczniej skandal to ich znak rozpoznawczy. A o co tym razem chodzi? Piękne siostry chcą znać prawdę na temat swoich ojców.

Kendall Jenner, Bruce Jenner. Fot. GA.
Kendall Jenner, Bruce Jenner. Fot. GA.

Po rewelacyjnych doniesieniach o tym, iż Klohe Kardashian, jedna z sióstr pięknej Kim Kardashian ma podejrzenia, iż nie jest córką tragicznie zmarłego Roberta Kardashiana, świat obiegła kolejna wiadomość. Tym razem swoje wątpliwości co do ojca wyraziła przyrodnia siostra Kim – Kendall Jenner (20 l.).

Młoda gwiazdka jest owocem miłości Kristen „Kris” Jenner oraz Bruce’a Jennera (obecnie Caitlyn Jenner), ale czy na pewno tak jest? Kendall ma co do tego wątpliwości!

A wszystko za sprawą licznych romansów, w które w młodości wdawała się Kris, a które skrzętnie ukrywa przed dociekliwymi córkami.

Jak donosi portal RadarOneline, najnowszy sezon reality show Z kamerą u Kardashianów ma opierać się właśnie na wyjaśnianiu tych wątpliwości. Ale czy siostry Kardashian mają podstawy do obaw? Jak najbardziej!

Córki Kris Jenner faktycznie mogą mieć powody do niepokoju, ponieważ przy okazji sprawy rozwodowej, słynna matka pięknych sióstr przyznała się do romansu z piłkarzem Toddem Watermanem, który fakt ten potwierdził. Na jaw wyszło, iż takich romansów było więcej i wszystkie miały miejsce już w czasie trwania związku Kris z Bruce’em…

Kendall Jenner zażądała wykonania testów DNA na potwierdzenie ojcostwa Bruce’a aka Caitlyn. Dziewczyna przestała wierzyć, że jest córką kontrowersyjnego byłego olimpijczyka.

Czy obawa młodziutkiej modelki jest jej prawdziwym zmartwieniem, czy może najnowszy sezon Z kamerą u Kardashianów potrzebował dobrej promocji? Czas pokaże.