Książe Harry i Ellie Goulding są parą?!

Spędzili razem cały dzień podczas zawodów Audi Polo Challenge w Coworth Park, Berkshire. Widzowie mówią, że było z nimi kilka osób - w tym Tom Hardy, ale oni nie mogli oderwać od siebie oczu. Całe zawody spędzili przykryci kocem.

Instagram screenshot @looksmagazine
Instagram screenshot @looksmagazine

Bawili się do rana na after party po zawodach. Widziano także jak całowali się przed wyjściem księcia. Wokalistka miała zniknąć 5 minut później. Podczas zawodów ktoś podsłuchał, że Harry wspominał znajomym, jak bardzo lubi Ellie… – donosi The Sun.

Nie ma wątpliwości, że Ellie od lat przyjaźni się z rodziną królewską. Dała nawet koncert z okazji 30. tych urodzin Harry’ego, a Kate i William są jej wielkimi fanami.

Książe Harry od 2 lat jest łakomym kąskiem dla singielek w Wielkiej Brytanii – 2,5 roku temu rozstał się z Cressidą Bonas. Niejedno młode dziewczę chciałoby stać się drugą Kate Middleton! Ellie z kolei nie pokazywała się publicznie z nikim od rozstania z muzykiem Dougiem Poynterem w marcu tego roku.

Związek z celebrytką mógłby przysporzyć Harry’emu trochę nieprzyjemności – członkowie rodziny królewskiej nie mogą wiązać się z ludźmi ze świata showbiznesu. Harry nie stoi jednak w kolejce do tronu, więc może nie musi być poddawany tak restrykcyjnym wymaganiom.

Też uważacie, że zwariowana, pozytywna Ellie i krnąbrny, nieokiełznany książe Harry zostaliby parą roku? My jesteśmy przekonane, że pasowaliby do siebie jak ulał! I trzymamy kciuki!

Ellie Goulding, Książe Harry, GA.
Ellie Goulding, Książe Harry, GA.