Kuba Wojewódzki otworzył restaurację! Jest inspirowana filmem Wajdy

Dziennikarz zainwestował w nowy biznes w sercu warszawskiego Powiśla. Modernistyczny lokal będzie nosił nazwę zaczerpniętą z filmu Andrzeja Wajdy.

Foto. Instagram @niewinniczarodzieje

Kuba Wojewódzki pomimo ogromnej popularności jako dziennikarz, showman czy juror dalej szuka możliwości rozwoju. Tym razem postanowił założyć własny biznes gastronomiczny. Restauracja „Niewinni czarodzieje 2.0” to modernistyczny lokal w sercu warszawskiego Powiśla – znajduje się na terenie modnej Elektrowni Powiśle. Inspiracją dla nazwy był film Andrzeja Wajdy o tym samym tytule. „Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca.” – mówi dziennikarz.

Oprócz kuchni na miejscu będzie można potańczyć, posłuchać koncertów czy stand-upów, ponieważ lokal będzie połączony z klubem, a także będzie organizował wydarzenia kulturalne. Wojewódzki chce, aby w jego przestrzeni spotykali się ludzie otwarci na takie doświadczenia.

Wnętrze prezentuje się industrialnie, do tego kryształowy żyrandol i neonowa nazwa knajpy. Nie brakuje surowych drewnianych stołów i starych dywanów. Miejsce prezentuje się naprawdę klimatycznie!

„Niewinni czarodzieje” dysponują nawet własnym profilem na Instagramie, który możecie uważnie śledzić, a lokal możecie odwiedzać już teraz na parterze budynku biurowego B4 (Elektrownia Powiśle), przez siedem dni w tygodniu.

Wpis znaleziono dzięki:

- Kuba Wojewódzki

- Niewinni Czarodzieje 2.0

- Elektrownia Powiśle