Maja Hyży inspiruje fanów do ciężkiej pracy!

Maja Hyży udostępniła najnowsze zdjęcie z sali treningowej oraz zamieściła motywacyjny wpis. Do czego nawołuje w nim fanów?

Maja Hyży inspiruje fanów do ciężkiej pracy! Foto. Instagram majahyzy

Maja Hyży karierę rozpoczęła od udziału w show TVN-u „X Factor”, w którym występowała wspólnie z ówczesnym partnerem – Grzegorzem Hyżym. Od tamtej pory nagrała kilka utworów, które prezentowano w wielu polskich radiostacjach. Niedawno artystka opublikowała zdjęcie z treningu i podzieliła się inspirującym przesłaniem skierowywanym do fanów. Okazuje się, że Maja Hyży pod okiem profesjonalisty ciężko pracuje nad formą i wyglądem zewnętrznym. W obszernym wpisie na Instagramie napisała:

,, Nigdy nie akceptuj swoich ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać ‼️ Przedstawiam Wam mojego trenera ROBERTA KUSIAK. Człowiek, który zapalił we mnie chęć do działania i nadzieję na lepsze życie ‼️ Jestem nakręcona na to co jeszcze przede mną i trzymam za Was dziewuszki kciuki bo w Nas jest siła‼️💪💃 Są tu takie co się ze mną zgadzają ‼️” 

Dzieląc się z innymi efektami pracy chciała zainspirować do walki z własnymi ograniczeniami oraz zachęcić do ciężkiej i regularnej pracy, która przynosi rezultaty. Na dodanym pod wpisem zdjęciu, Maja olśniewa pięknym uśmiechem i wyćwiczoną, szczupłą figurą.

Maja Hyży inspiruje fanów do ciężkiej pracy! Foto. Instagram majahyzy

Przypomnijmy, że pod opieką artystki pozostaje dwójka dzieci ze związku z Grzegorzem Hyżym. Są to bliźniaki urodzone w 2012 r. – Wiktor i Alexander. Może post Mai zainspiruje szczególnie młode, zapracowane mamy do dbania o siebie i ciężkiej pracy nad sobą i formą?

Wpis znaleziono dzięki:

- Maja Hyży

- "X Factor"

- Grzegorz Hyży