Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała figurę po ciąży

Kobieta chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. Ostatnio pokazała również w jakim stanie jest jej ciało po ciąży.

m rozenek - Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała figurę po ciąży
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała figurę po ciąży. Foto Instagram @m_rozenek

Od narodzin małego Henia minął niecały miesiąc, a Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i wróciła do pracy na planie programu „Projekt Lady„. Na podstawie publikowanych przez celebrytkę zdjęć można odnieść wrażenie, że bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży, na co zwrócili uwagę również fani. Wobec tego kobieta postanowiła odpowiedzieć na pojawiające się komentarze i zamieściła na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym, pokazując tym samym swoją prawdziwą sylwetkę. W obszernym wpisie zdradziła, że podczas ciąży przytyła 12 kilogramów i jeszcze nie zaczęła ich zrzucać oraz, że zdjęcia, które widzimy w internecie niekoniecznie ukazują prawdę.

„Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam”

Zdradziła również, że zaraz po połogu planuje rozpocząć powrót do formy sprzed porodu:

Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda a tymczasem jestem grubaską ‍♀️ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wpis znaleziono dzięki:

- Małgorzata Rozenek-Majdan

- Ciąża

- Małgorzata Rozenek