Małgorzata Rozenek-Majdan pomoże Polkom

Małgorzata Rozenek–Majdan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Jeszcze kilka lat temu nie wiedzieliśmy kim jest, a dziś podbija serca Polaków. Wkrótce poprowadzi swój nowy program, w którym będzie przeprowadzała metamorfozy.

facebook.com/MalgorzataRozenek

Rozenek–Majdan zobaczyć mogliśmy w roli idealnej pani domu oraz jako prowadzącą program Lady. Do tej pory nikt nie wpadł na pomysł aby celebrytka poprowadziła swój cykl o stylu. Nadszedł więc czas na nowy program, który już na jesieni będziemy mogli obejrzeć w stacji TVN Style.

Tym razem Rozenek przeprowadzi metamorfozy Polek. Będzie poprawiała nie tylko wizerunek zewnętrzny uczestniczek, ale także ich życie prywatne i zawodowe. Co ciekawe, kobiety będą miały możliwość uczestniczyć w życiu celebrytki, same przekonać się jak to wszystko wgląda od drugiej strony. Rozenek jest uważana za ikonę stylu i wiele kobiet chciało by być takie jak ona. Czy słusznie?

facebook.com/MalgorzataRozenek

Sam format show będzie podobny do programu Mai Sablewskiej. Czy kobiety zaczną ze sobą konkurować? Wczoraj ruszyły castingi na uczestniczki projektu. Efekt końcowy zobaczymy już niebawem!