Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaręczyli się!

Po 3 latach przerwy, piosenkarka i aktor, znów są razem! Kiedy ślub?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth. GA
Miley Cyrus i Liam Hemsworth. GA

Miley Cyrus i Liam Hemwsworth, którzy poznali się, ponad 6 lat temu na planie filmu „Ostatnia Piosenka”, znów są razem! Po paru latach przerwy, wrócili do siebie i od razu podjęli decyzje o zaręczynach.

Od paru miesięcy w mediach krążyły plotki o rzekomym, ponownym zejściu się znanej piosenkarki i aktora. Para tworzyła od zawsze, jeden z najczęściej komentowanych związków w show-biznesie. Mówiło się o bardzo znaczących różnicach między partnerami, o aktywnym imprezowym życiu Miley, a kiedy na jaw wyszły zdrady Liama, rozpad związku był przesądzony.

Po 3 latach przerwy, Miley Cyrus i Liam Hemsworth, znowu pokazali się publicznie. Aktor w najnowszym wywiadzie dla GQ przyznał, że „To był bardzo trudny moment dla nas obojga. Ale wtedy oboje zmierzaliśmy w zupełnie inną stronę i to się musiało stać. Byliśmy bardzo młodzi i to była dobra decyzja. Oboje potrzebowaliśmy przerwy.

Ludzie szybko zorientowali się co się dzieje – dodał. Nie musimy się już ukrywać, ani tego komentować. Prawda wyszła już na jaw.”

Para zaręczyła się ponownie i mamy nadzieje, że ich związek rozwinie się w dobrym kierunku!