Nie lubisz marnować wakacji i stać przy garach? Wstaw zdjęcie apetycznej przekąski i WYGRAJ pyszny zestaw Spichlerz Rusiecki!

konkurs pamapol grafika

Drogie Czytelniczki,

Wakacje to czas słońca, odpoczynku, radości oraz zabawy w gronie przyjaciół i rodziny 🙂 Organizując spotkanie towarzyskie chcemy jednak jak najkrócej stać przy tzw. „garach”. Jeśli i Wy tego nie lubicie, ten konkurs bardzo Wam się spodoba!

Do wygrania!

Dwa zestawy przepysznych produktów marki Spichlerz Rusiecki!

W skład zestawów wchodzą: pasztet pieczony z kurczakiem, kiełbasa lekko czosnkowa, udziec z indyka, mięsiwo w sosie własnym oraz wyborny smalec.

Aby wygrać należy:

  • W komentarzu pod tym postem wstawić zdjęcie pasztetowej przekąski, którą przygotowałyście na: domówkę, obiad rodzinny, koktajl z przyjaciółkami, grill lub jakąkolwiek inną imprezę. Warunek jest jeden! Zakąska musi wyglądać bardzo apetycznie, a przyrządzenie jej nie zajęło Wam dłużej niż 15 minut! 😉

Spośród nadesłanych zdjęć, jury redakcyjne wybierze 2 najciekawsze i nagrodzi zestawami produktów marki Spichlerz Rusiecki.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 14.07.2016 i kończymy 21.07.2016r. o godz. 12.00.

Wyniki ogłosimy 21 lipca o godzinie 14.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Wyniki!

Nagrody zdobywają:

Zwyciężczynie prosimy o wiadomość na adres konkurs@obcasy.pl z danymi do przesyłki I DOPISKIEM „Spichlerz Rusiecki” w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. Redakcja Obcasy.pl przekaże je organizatorowi konkursu, który wyśle nagrody.

Gratulujemy serdecznie!