Nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Na początku roku celebrytka zapowiadała, że w 2020 czeka ją wiele nowych projektów. Teraz zdradza, że jednym z nich będzie program o powrocie do formy sprzed ciąży.

malgorzatarozenekM - Nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan?
Nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan. Foto Instagram @m_rozenek

Podczas tegorocznej ramówki TVN-u Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu portalowi Plotek na temat nachodzących projektów zawodowych, tym samym po raz kolejny udowadniając, że nie zamierza zwalniać tempa w trakcie i po ciąży. Celebrytka zdradziła, że już planuje program, który pokaże świeżo upieczonym mamom, jak tak naprawdę wygląda powrót do formy sprzed ciąży, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Kobieta ma już nawet opracowany plan z dietetykiem i trenerem, jednak wciąż nie wiadomo czy program ukaże się w telewizji czy w internecie.
Celebrytka zapowiada, że jej celem jest odczarowanie idealnego obrazu matki, która już kilka tygodni po porodzie jest w pełni sił i zaprezentować jak jest naprawdę i że to wcale nie jest łatwe. Jak na razie nie wiadomo kiedy dokładnie program miałby ruszyć, pewne jest tylko to, że nastąpi to już po porodzie.

Wpis znaleziono dzięki:

- Małgorzata Rozenek-Majdan

- Ciąża

- Nowy program Małgorzaty Rozenek