Rihanna jest w ciąży!

Znana barbadoska piosenkarka i właścicielka kosmetycznego imperium potwierdziła krążące po Internecie plotki. Razem z partnerem niedługo zostaną rodzicami.

Rihanna jest w ciąży
Rihanna jest w ciąży! Foto Instagram @ririgalbadd

O tym, że Rihanna jest w ciąży, spekulowano już od jakiegoś czasu. Jednak celebrytka jak do tej pory w żaden sposób się do nich nie odnosiła. Aż do teraz! W weekend artystka pojawiła się razem ze swoim ukochanym, raperem ASAPem Rocky’m, na spacerze w nowojorskiej dzielnicy Harlem. Podczas przechadzki z dumą prezentowała swoje ciążowe krągłości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez People Magazine (@people)


Rihanna jest w ciąży

O życiu prywatnym RiRi ostatnio niewiele wiadomo. Gwiazda wycofała się z muzycznego świata po założeniu odnoszącej niezwykłe sukcesy marki kosmetycznej, Fenty Beauty (nazwanej od nazwiska piosenkarki). 33-latka ostatnią płytę wydała sześć lat temu, od tego czasu skupiając się na biznesie z dala od blasku fleszy. Mimo to zainteresowanie jej osobą nie słabnie. Fani są szczególnie zainteresowani jej związkami, gdyż piosenkarka w przeszłości nie miała szczęścia do partnerów. Szczególnie jej burzliwa relacja z Chrisem Brownem, która skończyła się w 2009 roku pobiciem Barbadoski, wywoływała zmartwienie. Na szczęście wydaje się, że Rihannie udało się w końcu znaleźć tego jedynego.

Rihanna i ASAP Rocky

Parę po raz pierwszy widziano na randce w grudniu 2020, aczkolwiek sami zainteresowani plotki potwierdzili dopiero w ubiegłym roku. Wcześniej jednak muzycy przyjaźnili się przez lata. Pracowali ze sobą na przykład przy promocji linii produktów pielęgnacyjnych Fenty Skin, a w 2012 i 2013 połączyły ich projekty muzyczne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez FENTY SKIN (@fentyskin)