Wiemy kto jest odpowiedzialny za pomyłkę podczas Oscarów 2017!

Do jednej z największych wpadek w historii Oscarów doszło przez...

Candy falls from the ceiling during The 89th Oscars at the Dolby Theatre in Hollywood, CA on Sunday, February 26, 2017.
Wiemy kto jest odpowiedzialny za pomyłkę podczas Oscarów 2017!, GA.

Cóż to była za noc! A jej zakończenie?! Ono naprawdę rozbudziło widownię! Pod koniec wieczora na scenie zrobiło się bardzo gorąco a wszystko przez pomyłkę w ogłaszaniu wyników. Wręczający statuetkę Warren Beatty wyjął kartkę z koperty, a towarzysząca mu Faye Dunaway ogłosiła światu: „La La Land” – najlepszym filmem 2017 roku! Twórcy i obsada filmu tłumnie zebrali się na scenie, by podziękować za kolejne wyróżnienie. Niestety, szybko okazało się, że to nie oni zdobyli główną nagrodę! Prawdziwym zwycięzcą został bowiem film – Moonlight! Okazało się, że w rękach wręczającego wylądowały wyniki w kategorii Najlepsza Aktorka! Dlatego na kartce widniał napis: „Emma Stone – La La Land”! Emocje naprawdę sięgnęły zenitu!

Zobaczcie to jeszcze raz:

Firma, która od 83 lat zajmuje się liczeniem głosów członków Akademii przed galami oscarowymi, wydała oświadczenie, przepraszając wszystkich zaangażowanych w incydent. Przedstawiciele Pricewaterhouse zapowiedzieli śledztwo w tej sprawie.

Oscary 2017: Najlepszy FilmOscary 2017: pomyłka przy ogłaszaniu wyniku winą firmy liczącej głosy? „Badamy, jak to się stało”

Jednak już teraz okazuje się, że winnym całego zamieszania jest Brian Cullinan – inspicjent z firmy liczącej głosy Procewaterhouse, który przy Oscarach pracuje od 30 lat! To właśnie on podał Warrenowi Beatty’emu niewłaściwą kopertę.

Dlaczego mężczyzna, który od lat pracuje przy największej filmowej imprezie pomylił koperty? Okazuje się, że Cullinan przez całą Oscarową galę bawił się telefonem! Patrząc na profil mężczyzny na Twitterze, łatwo wywnioskować, iż inspicjent był mało skupiony na pracy, gdyż przez cały wieczór tweetował zdjęcia zza kulis gali!

To właśnie jego zadaniem było zniszczenie koperty tuż po wręczeniu statuetki w kategorii Najlepsza Aktorka oraz przygotowanie następnej – z laureatem w kategorii Najlepszy Film. Do jego obowiązków należało także podanie odpowiedniej koperty wręczającemu. Między ogłoszeniem wyników w obu kategoriach – na Twitterze Cullinana pojawiło się jednak zdjęcie Emmy Stone ze statuetką w kategorii Najlepsza Aktorka, zrobione tuż po jej zejściu ze sceny. Piękna aktorka przyciągnęła uwagę Briana Cullinana do tego stopnia, iż pomieszał koperty!

Brian Cullinan wykasował już jednak z Twittera wszystkie zdjęcia, które robił podczas gali, chyba zapomniał jednak o fakcie, iż w Internecie nic nie ginie… Na razie nie wiadomo, jaka kara czeka mężczyznę.

Oby jego pracodawcy byli dla niego łaskawi, w końcu każdy ma prawo do błędu, a na tak „rozgwieżdżonej” gali nie trudno o zawrót głowy! 😉

Ryan
Wiemy kto jest odpowiedzialny za pomyłkę podczas Oscarów 2017, Instagram@ryangosling_page.
moonlight
Wiemy kto jest odpowiedzialny za pomyłkę podczas Oscarów 2017, Instagram@moonlightmov.
moon
Wiemy kto jest odpowiedzialny za pomyłkę podczas Oscarów 2017, Instagram@moonlightmov.