Agnieszka Woźniak-Starak pod ostrzałem negatywnych komentarzy

To już trzecia doba poszukiwań zaginionego na jeziorze Piotra Woźniaka-Staraka. Nawet w obliczu tak trudnej sytuacji internauci kierują negatywne komentarze pod jego adresem.

Piotr Woźniak-Starak wciąż poszukiwany. Foto. instagram aga_wozniak_starak

W niedzielę rano media obiegła informacja o zaginięciu 39-letniego mężczyzny na jeziorze Kisajno. Teraz już oficjalnie wiadomo, że zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak.
Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem. Służby zostały zaalarmowane przez żeglarzy zaniepokojonych dryfująca po jeziorze motorówką.
Po dotarciu na miejsce MOPR znalazł pustą motorówkę i 27-letnią kobietę na brzegu. Okazało się, że podczas jednego z nawrotów pasażerowie łodzi wpadli do wody i jedynie dziewczynie udało się dopłynąć na ląd. Po jej towarzyszu wszelki ślad zaginął.

Akcja poszukiwawcza trwa już trzeci dzień, działania są zawieszane na noc i wznawiane o poranku. Biorą w niej udział służby z wyspecjalizowanym sprzętem, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, WOT, a koordynacją zajmuje się policja. Na chwilę obecną poszukiwania nie przyniosły efektów.

Sytuacja jest szczególnie trudna dla rodziny, zwłaszcza dla żony. Internauci nawet w obliczu tragedii nie potrafią zachować się właściwie. Po ogłoszeniu w mediach, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka na profilu społecznościowym Agnieszki Woźniak-Starak zaroiło się od negatywnych komentarzy, pełnych różnego rodzaju domysłów i złośliwości. W odpowiedzi na to kobieta zdecydowała się zablokować możliwość dodawania komentarzy.

Wpis znaleziono dzięki:

- Piotr Woźniak-Starak

- Poszukiwania Piotr Woźniaka-Staraka

- Agnieszka Woźniak-Starak

  • Hera Hera

    smutne