Edyta Herbuś zostanie mamą? Zdradziła szczegóły!

Edyta Herbuś rozstała się w zeszłym roku z wieloletnim partnerem Mariuszem Trelińskim. Czy założy rodzinę z nowym partnerem?

foto. instagram.com/edytaherbus

Gwiazda związała się niedawno z nowym partnerem, producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim. Wśród fanów tancerki zawrzało, ponieważ jej nowy wybranek jest ojcem trojga dzieci – dwójki z pierwszego związku i córeczki z koleżanką z telewizji, Dorotą Gardias.

Para spotyka się dopiero od kilku miesięcy, jednak ich plany są bardzo poważne. Jak czytamy w „Twoim imperium”, Edyta przyznaje, że zamierza zostać mamą. – Chyba każda kobieta myśli o macierzyństwie. Ale nie chcę wywierać presji na sobie. Mój wiek nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu poczekam, aż potrzeba posiadania dziecka przyjdzie do mnie sama – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem dając do zrozumienia, że sama nie jest jeszcze na to gotowa. – mówi tancerka.

foto. instagram.com/edytaherbus

Widać, że związek z Piotrem jest dla niej bardzo ważny. Szybko przedstawiła go swojej rodzinie, która od razu go polubiła. Czy Edyta odnajdzie szczęście u boku ukochanego i doczeka się wymarzonego dziecka? Mamy nadzieję, że tak!