Emma Watson jako prawdziwa księżniczka, bije rekordy popularności!

Piękna Emma Watson, znana z sagi o Harrym Potterze, ponownie na dużym ekranie! Zwiastun jej nowego filmu już teraz bije rekordy popularności!

Fot. Emma Watson. Piękna i Bestia
Fot. Emma Watson. Piękna i Bestia

„Piękna i Bestia” – czyli jedna z najbardziej znanych bajek Disneya, znowu zagości na dużym ekranie! Tym razem nie w wersji rysunkowej, a fabularnej! Najnowszy zwiastun pobija rekordy oglądalności!

W ciągu zaledwie doby, pierwszy zwiastun filmu obejrzało ponad 91,8 miliona osób! Tym samym, pobity został rekord ustanowiony jeszcze w zeszłym roku przez „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Czy kluczem do sukcesu okazało się obsadzenie w głównej roli Emmy Watson, gwiazdy znanej wszystkim z sagi o Harrym Potterze? Na pewno tak. Jest to bowiem jej pierwszy „głośny” film po kilkunastoletniej przerwie!

Watson wcieli się w Bellę, która, by ratować ojca, musi zamieszkać w zamku z potworem (w tej roli Dan Stevens). Na ekranie zobaczymy też Ewana McGregora i Emmę Thompson. Obraz wyreżyserował Bill Condon, który nakręcił takie hity kinowe jak „Dreamgirls” czy „Zmierzch”.

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego magicznego trailera – zobaczcie i zakochajcie się!