Ewa Farna urodziła. Wiemy, jak nazywa się jej druga pociecha

O tym, że razem z partnerem oczekują drugiego dziecka, artystka poinformowała w listopadzie. Teraz poinformowała fanów o przyjściu maluszka na świat. Wrzuciła też na Instagram zdjęcie z wymownym podpisem.

Ewa Farna urodziła
Ewa Farna urodziła. Wiemy, jak nazywa się jej druga pociecha. Foto Instagram @ewa_farna93

W mediach społecznościowych pojawiła się własnie informacja, że Ewa Farna urodziła. Wiadomością podzieliła się sama świeżo upieczona mama, która na swoim koncie na Instagramie wstawiła pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Fotki podpisała hashtagiem #makekidsnotwar, czyli „róbmy dzieci, nie wojnę”. Nawiązała tak do ataku na Ukrainę. We wpisie zdradziła również imię i płeć maluszka. Drugie dziecko Farnej i jej męża, gitarzysty Martina Chobota, to dziewczynka, Ella.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zobacz także: Ewa Farna wyszła za mąż!

Ewa Farna urodziła

Piosenkarka wyjawiła, że spodziewa się dziecka, w listopadzie. Nowinę ogłosiła przy okazji promowania swojej nowej płyty, „Umami”.

Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa – podpisała wtedy zdjęcie z premierowym albumem i zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.

Ewa Farna i Martin Chobot

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)


Ewę Farnę i jej męża połączyła muzyka. Czeski gitarzysta grał w zespole wokalistki przez 12 lat, aż do 2021 roku. Dzięki wspólnej pracy między artystami nawiązała się przyjaźń, która po jakimś czasie przerodziła się w mocniejsze uczucie. Zakochani zaczęli spotykać się w 2013. W 2017 powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ella to drugie dziecko Ewy Farnej i Martina Chobota. Para wychowuje także dwuletniego synka, Artura, który na świat przyszedł w połowie 2019 roku.