Fotelik dla niemowlaka – bezpiecznie od dnia narodzin

To, jaki fotelik dla niemowlaka wybierzesz, ma ogromne znaczenie. Nieważne bowiem ile podróżujesz - kolizja może się zdarzyć nawet w drodze ze szpitala.

Liczy się tylko to, by twój maluszek był bezpieczny i by było mu wygodnie. Dlatego pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka to jeden z najważniejszych wyborów w całym twoim życiu

Foteliki dla niemowląt – najważniejsze jest bezpieczeństwo

Foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 kg muszą być montowane tyłem do kierunku jazdy. Tylko wtedy mają szansę przejść pozytywnie testy zderzeniowe, tym samym potwierdzając wysoką jakość ich przygotowania. Model, który z wielu względów warto wziąć pod uwagę to BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size, który spełnia rygorystyczne międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Fotelik dla niemowlaka BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size kryje w sobie wiele bardzo praktycznych rozwiązań. Przede wszystkim został wyposażony w innowacyjny pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™. Umieszczony w bocznych częściach obudowy fotelika chroni najwrażliwsze części ciała dziecka. Dzięki odpowiednim materiałom i różnym strefom elastyczności we właściwy sposób pochłania siły w czasie zderzenia bocznego lepiej, niż materiał EPS (tzw. styropian).

Pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka – liczy się komfort

BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size to także doskonały fotelik dla noworodka. Został wyposażony w nową wkładkę Newborn Hugger™. Dzięki niej nowonarodzony maluszek przyjmuje w czasie drogi znacznie bezpieczniejszą i zdrowszą dla jego małego ciałka, prawie leżącą pozycję. Dodatkowo po bokach wykorzystano miękkie materiały, które skutecznie stabilizują maluszka i zapewniają mu wyjątkowy komfort.

Nie bez znaczenia jest także wyprofilowanie zagłówka. Fotelik samochodowy 0-13 kg BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size nie tylko chroni główkę twojego dziecka, ale także zapewnia mu większą przestrzeń wewnątrz, gdy rośnie.
Koncepcja iZi Modular
Fotelik dla niemowlaka BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size to pierwszy z dwóch etapów w innowacyjnej koncepcji iZi Modular. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom na jednej bazie ISOfix będziesz mógł montować zarówno pierwszy, jak i drugi fotelik samochodowy dla dziecka. To bardzo wygodne dla rodziców, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Jedna baza ISOfix i dopinane do niej foteliki samochodowe 0-13 kg oraz 9-18 kg sprawdzą się u każdego. Takie rozwiązania szczególnie doceniają jednak ci, u których w szczególny sposób liczy się logistyka dnia. Kiedy jedno z rodziców odwozi dziecko do przedszkola, a odbiera je drugie lub któreś z dziadków, w każdym z samochodów wystarczy zamontować bazę. Fotelik samochodowy do 4 lat można wpiąć jednym ruchem! Poradzi sobie z tym każdy, nawet mało doświadczony wujek. Zapomnij o nieporęcznym i czasochłonnym montażu.

Rozwiązanie na lata

Dzięki koncepcji iZi Modular cieszysz się i wygodą, i oszczędnością. Nie musisz już bowiem ponownie kupować bazy ISOfix, gdy dziecko wyrośnie z pierwszej łupiny. Wystarczy inwestycja w fotelik samochodowy do 4 lat BeSafe iZi Modular i-Size, który bez trudu zamontujesz w tym samym miejscu. Twoje dziecko natomiast będzie cieszyło się jeszcze większym komfortem i niezmiennym bezpieczeństwem.

Fotelik samochodowy do 4 lat BeSafe iZi Modular i-Size spełnia najwyższe międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Może być montowany zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i regulowany zagłówek. Został wyposażony w dodatkową ochronę boczną SIP+, która pochłania jeszcze więcej sił zderzenia, by wasze podróże były naprawdę spokojne.