Gwiazda Open’er Festival aresztowana

Amerykański raper trafił do szwedzkiego aresztu za pobicie mężczyzny. Festiwal wydał wczoraj oficjalnie oświadczenie i koncert na głównej scenie nie odbył się.

Foto. Facebook @asaprocky

A$AP Rocky to wyczekiwany headliner tegorocznego festiwalu muzycznego w Gdyni. Niestety na dniach miała miejsce przykra sytuacja – do sieci trafił filmik, na którym wyraźnie widać, jak raper wyrzuca z lokalu, a następnie okłada pięściami na ulicy mężczyznę. Incydent miał miejsce podczas pobytu artysty w Sztokholmie, w ramach festiwalu Smash x Stadion. Świadkowie twierdzą, że bójka była spowodowana… zepsuciem słuchawek przez jednego z gości restauracji. Raper wraz z towarzyszami zostawili ofiarę na chodniku. Sprawą zajęła się policja, a A$AP trafił do szwedzkiego aresztu.

Open’er Festival czekał z oficjalną decyzją na temat koncertu gwiazdy na głównej scenie do ostatniej chwili. Wczoraj została opublikowana informacja, że występ nie odbędzie się. Organizatorzy z Alter Art stanęli jednak na wysokości zadania i zapewnili uczestnikom godne zastępstwo w postaci rapera Stormzy, który dał świetne show na słynnym festiwalu Glastonbury.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Open’er Festival (@opener_festival)

Wpis znaleziono dzięki:

- A$AP Rocky

- Open'er Festival

- Aresztowanie