Od 22 do 29 lipca 2019

Wszyscy chcemy myć szczęśliwi, ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. A co się przydarzy innym?

 Od 23 do 30 lipca 2018

Kolejny tydzień przed nami. Jakie macie plany, marzenia, co ma się wydarzyć?

Baran

Barany po weekendzie mogą niechętnie udać się do pracy, obowiązki będą sprawiały im trudność. Od wtorkowego popołudnia ożywią się, praca przestanie sprawiać im problemy, kontakty z ludźmi pomogą w odzyskaniu dobrego humoru. Od piątku nastawią się na życie rodzinne, ale mogą mieć kłopot z odnalezieniem się w atmosferze opiekuńczości i ciepełka rodzinnego grajdołka.

Byk

Byki na początku tygodnia będą zadowolone z życia, wszystko będzie im się udawało, mogą mieć dobre propozycje finansowe. We środę i czwartek mogą dostać różne wiadomości, najczęściej korzystne. Dużo będzie się działo i pojawią się nowe, interesujące możliwości. Od piątku będą mogły poświęcić więcej czasu rodzinie, w weekend będą miały dobry czas dla miłości.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszej połowie tygodnia będą bardzo ożywione, towarzyskie, nastawione na kontakty z ludźmi. W poniedziałek mogą żyć jeszcze na zwolnionych obrotach po długim weekendzie, ale już od wtorku będą pełne energii i mogą dostawać ciekawe propozycje. Jeśli są na urlopie, to będą dużo zwiedzać. Od piątku spędzą więcej czasu z rodziną, z dziećmi, często w domu.

Rak

Raki na początku tygodnia będą odrabiać zaległości po długim weekendzie, zajmą się codziennymi obowiązkami i pracą. Od środy mogą spodziewać się korzystnych zmian lub dobrych wiadomości, wielu rozmów z ludźmi i intensywnego przepływu informacji. Od piątku będą bardzo rodzinne, weekend będzie sprzyjał umacnianiu bliskich więzi, wspólnym wypadom na łono natury.

Lew

Lwy w poniedziałek będą nerwowe i rozdrażnione, ciężko będzie im wrócić do codziennej rutyny po długim weekendzie. Od wtorkowego popołudnia nastrój im się poprawi, nowe znajomości i korzystne wiadomości sprawią, że będą towarzyskie i będą miały świetne pomysły. Od piątku ważne staną się uczucia, rodzina i sprawy domowe. W niedzielę będą miały okazję zabłysnąć w towarzystwie.

Panna

Panny w poniedziałek będą nastawione głównie na pracę i zarabianie, z radością powitają nowy tydzień pracy po długim weekendzie. Od wtorkowego popołudnia mogą czuć się zmęczone, będą nerwowo reagować na trudne sytuacje, będą miały skłonność do narzekania. Od piątku poczują się lepiej, zajmą się rodziną, domem, poświęcą więcej czasu bliskim osobom.

Waga

Wagi w pierwszej połowie tygodnia będą w dobrych relacjach z innymi, będą bardzo towarzyskie, nastawione pozytywnie do pracy. Nowe znajomości i stare kontakty mogą być pomocne w interesach. Również w uczuciach będzie to dobry czas. Od piątku będą miały gorsze samopoczucie, sprawy rodzinne mogą je męczyć i dopiero w niedzielne popołudnie odzyskają dobry humor.

Skorpion

Skorpiony od poniedziałku będą miały szczęście w interesach, pieniądze będą płynąć szeroką strugą. Od wtorku będą miały wsparcie przyjaciół i mogą dostać wyjątkowo korzystne informacje na interesujące je tematy. Od piątku pochłonie je życie rodzinne i uczuciowe, samotne Skorpiony mogą się zakochać. Weekend spędzą w ciszy domowego ogniska, ale w niedzielę może dochodzić do spięć.

Strzelec

Strzelce będą miały w tym tygodniu ruch w interesach, będą dużo jeździć, wiele spraw załatwią pozytywnie w kwestiach zawodowych. W poniedziałek mogą mieć problemy z motywacją, ale już od wtorku będą ożywione i energiczne. Od piątku będą czuć się nieco przytoczone obowiązkami rodzinnymi, ale w niedzielę odetchną, zajmą się sportem, spędzą czas z przyjaciółmi.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia będą miały dobry czas dla spraw zawodowych i finansowych, chętnie będą zajmować się pracą. Od wtorkowego popołudnia będą miały poczucie, że za dużo naraz się dzieje i niełatwo będzie pogodzić im wszystkie sprawy. W weekend będą nastawione na życie rodzinne, będą miały dobry czas dla miłości i samotne Koziorożce mogą spotkać swoją miłość.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek będą w kiepskim nastroju, ludzie wokół będą niezwykle nieżyczliwi. Wtorkowe popołudnie przyniesie zmianę, ożywi się życie towarzyskie, będą miały okazję poplotkować, wymienić informacje, poznać kogoś ciekawego. Od piątku będą zmuszone zająć się domem, zakupami, dziećmi, sprzątaniem, co nie będzie dla nich interesujące i dopiero niedziela będzie przyjemna.

Ryby

Ryby będą na początku tygodnia miały dobre relacje w pracy, nosa do interesów i mogą odczuć poprawę w finansach. Od wtorkowego popołudnia mogą czuć się rozkojarzone, nie będą mogły się na niczym skupić, powinny unikać plotek, bo mogą zostać wciągnięte w niemiłe intrygi. Od piątku będą mogły spokojnie poświęcić czas rodzinie i sprawom domowym.

Wpis znaleziono dzięki:

- Znak zodiaku

- Horoskop tygodniowy

- Przeznaczenie