Partner i ojciec dziecka Rihanny został aresztowany

Raper ASAP Rocky został zatrzymany przez policję w porcie lotniczym Los Angeles zaraz po opuszczeni samolotu, którym wrócił ze swoją ukochaną z Barbadosu.

partner Rihanny
Partner i ojciec dziecka Rihanny został aresztowany. Foto Instagram @rihannareign313

Imię Rihanny nie znika z mediów. Piosenkarka i potentatka kosmetyczna jest ostatnio w centrum zainteresowania z dwóch powodów. Po pierwsze, gwiazda niedawno stała się oficjalnie najbogatszą kobietą świata muzyki. Udało jej się nawet trafić na listę miliarderów Forbesa! Jej majątek, który zawdzięcza nie tylko karierze wokalnej, ale także marce Fenty, zajmującej się produkcją makijażu, kosmetyków do pielęgnacji i ubrań, wyceniany jest na 1,7 miliarda dolarów. Po drugie, bizneswoman ogłosiła niedawno, że jest w ciąży. Tym samym spore zainteresowanie zaczął wzbudzać partner Rihanny, raper ASAP Rocky. Ostatnio 33-latek znalazł się jednak w niemałych tarapatach. Muzyka właśnie aresztowano.

Zobacz także: Najbogatsi ludzie świata. Kto znalazł się na liście Forbesa?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Partner Rihanny aresztowany

Przyszli rodzice odwiedzili rodzinną wyspę piosenkarki, Barbados. Para spędziła tam wakacje. Sielanka skończyła się jednak zaraz po powrocie. Na lotnisku LAX na rapera czekała bowiem policja. Gdy tylko ASAP Rocky opuścił samolot, którym razem z Rihanną wrócił z Barbadosu, został zatrzymany. Powód aresztu nie jest błahy. Muzykowi zarzucono napad z bronią. Według NBC News, domniemana ofiara artysty zeznała, iż ASAP Rocky strzelił w jej stronę 3 lub 4 razy. Na skutek ataku poszkodowana osoba była raniona w lewą rękę.

Problemy ASAPa Rocky’ego z prawem

Według TMZ, ASAP Rocky wpłacił kaucję w wysokości 550 tysięcy dolarów i jeszcze tego samego dnia opuścił areszt. Zarzuty napadu to jednak nie pierwsze zatargi z prawem rapera. W 2019 muzyka aresztowały szwedzkie władze. ASAP Rocky został zatrzymany, gdyż do sieci wypłynęło nagranie, na którym bije on powalonego mężczyznę. Przez aresztowanie partner Rihanny nie mógł wtedy pojawić się w Polsce na Opener Festival, na którym miał występować. Szwedzki sędzia uznał ASAPa Rocky’ego i jego dwóch ochroniarzy za winnych. Cała trójka dostała wyroki w zawieszeniu.