Żaklina Ta Dinh została mamą

Rodzina modelki nareszcie się powiększyła. Wraz z narzeczonym przywitali na świecie córeczkę.

Żaklina Ta Dinh została mamą
Żaklina Ta Dinh została mamą. Foto Instagram @zaklinatadinh_official

Znana z 7. edycji programu „Top Model” Żaklina Ta Dinh została mamą. Fani spodziewali się, że taka informacja pojawi się lada dzień, gdyż influencerka relacjonowała na Instagramie niemal cały przebieg ciąży. Ostatnio napisała, że jest już po terminie, ale w końcu trafiła do szpitala, gdzie bezpiecznie urodziła zdrową i śliczną córeczkę.

„Rodzinka w komplecie”. Żaklina Ta Dinh została mamą

Świeżo upieczeni rodzice postanowili podzielić się szczęśliwą chwilą z fanami i opublikowali fotografię, na której widać maluszka wraz z mamą i tatą. Zdjęcie influencerka opatrzyła podpisem: „Rodzinka w komplecie”. Natychmiast posypały się gratulacje, a wśród pierwszych komentujących znalazł się przyjaciel modelki – Michał Piróg. Napisał: „jestem wujkiem!!!!!!!!!”.

Medialna ciąża

Od kiedy modelka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, internauci mogli śledzić całe „ciążowe” życie Żakliny. Influencerka nie przestała pracować i, pomimo brzuszka, wciąż brała udział w sesjach zdjęciowych oraz promowała produkty. Zawodowa aktywność w mediach społecznościowych przeplatała się jednak z ujęciami z prywatnych chwil. Jakiś czas temu fani dowiedzieli się, że modelka zorganizowała „Baby Reveal”. Przyszli rodzice przebili ogromny balon, z którego wyleciało różowe konfetti. W ten sposób influencerka ogłosiła, że spodziewa się córki.