ŚLUB

Ślub jest kolejnym etapem relacji, jaka zachodzi między kobietą a mężczyzną. Na początku czujemy zauroczenie, fascynację, które niepostrzeżenie zmieniają się w miłość. Gdy dochodzimy do wniosku, że nasz związek to ten jedyny i ostatni i że nikogo nie obdarzymy takim uczuciem, decydujemy się na ślub. Taka przynajmniej powinna być kolejność w idealnym świecie... Jakie emocje towarzyszą nam przy tej ważnej decyzji? Jak się przygotować do tego jedynego dnia w życiu?

Zima idealną porą na ślub?

Wybór daty ślubu to dla młodej pary nie lada wyzwanie. W końcu wszyscy nowożeńcy marzą, aby ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Kiedy zatem zorganizować ceremonię ślubną, czy istnieje niezawodna pora roku?

Duże przyjęcie weselne z klasą – pięć najnowszych trendów

Czy przygotowania do przyjęcia weselnego na więcej niż dwieście osób przebiegają inaczej niż w przypadku bardziej kameralnej imprezy? Według ekspertów z Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą, poszczególne etapy od strony organizacyjnej wyglądają podobnie. Diabeł jednak jak zwykle tkwi w szczegółach

Zagraniczne akcenty na polskim ślubie

Tak, jak my stajemy się coraz bardziej mobilni, tak coraz swobodniej migrują charakterystyczne dla różnych krajów zwyczaje. W sferze związanej z organizacją przyjęć weselnych nowinki zaczerpnięte z innych części świata są mocno widoczne. Jakie tradycje zaadaptowaliśmy w Polsce?

5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Jak powstaje najważniejsza kreacja życia?

Twoja suknia ślubna – zastanawiałaś się jak powstaje? Co daje początek całemu procesowi tworzenia? Ty widzisz piękną kreację, jednak praca nad nią zaczyna się zdecydowanie wcześniej. Współczesna suknia musi łączyć w sobie elegancję, podkreślać zmysłowość panny młodej i być wygodna. O artystycznej i technologicznej stronie tworzenia sukni ślubnej opowiada projektantka marki Agata Wojtkiewicz.

5 porad dla planujących ślub i wesele

Sezon ślubny w pełni. Młode pary chcące sformalizować swoje związki i powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, muszą poświecić sporo czasu, by perfekcyjnie zaplanować ślub oraz wesele. Wymaga to nie tylko ogromnego zaangażowania, ale także wzięcia pod uwagę pewnych zwyczajów, panujących podczas tego typu ceremonii.

Radwańska wzięła ślub!

Polska tenisistka w sobotę powiedziała "tak" swojemu wybrankowi - Dawidowi Celtowi. Ceremonia odbyła się w kościele na Skałce, a goście bawili się w Hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem.

Victoria Swarovski wzięła ślub w sukience wartej ponad 3 miliony!

Ostatnio odbył się ślub dziedziczki rodu Swarovskich. Było duże przyjęcie, byli goście, była biała suknia... ale nie taka zwykła!

Ślub Leo Messiego już za tydzień!

Messi szykuje się do swojego wesela. Ma się ono odbyć w argentyńskiej miejscowości Rosario. Ma się na nim pojawić nawet 600 gości. Nie licząc już tej kwoty jaka zostanie wydana na przygotowanie uroczystości, to ciekawostką jest to, że Messi będzie musiał wynająć prawie cale miasto, by to zorganizować.

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub!

Agnieszka sienkiewicz, znana między innymi z serialu „M jak Miłość” napisała wczoraj na instagramie, że wzięła ślub z Mikołajem Gauerem. Ceremonia w gronie rodziny i przyjaciół odbyła się 27 maja.

Strój na wesele dla kobiet. Co kupić i nie zwariować?

Chociaż ludzie przysięgają sobie miłość i wierność przez cały rok, to teraz rozpoczął się prawdziwy sezon weselny, gdzie goście często zapraszani są nawet na kilka wesel w miesiącu. Rekordziści potrafią bawić się kilkanaście razy rocznie, a szczyt przypada na najcieplejsze miesiące.

Jakie buty dla gościa na wesele?

Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż? A może jesteś mamą panny młodej? Bez względu na to, w jakiej roli pojawisz się na weselu, zadbaj o odpowiednią kreację i wygodne buty. Twój uśmiech może być nieco wymuszony, jeśli Twoje stopy będą cierpiały katusze. Dużo już powiedziano i napisano na temat tego, jak ważne jest, aby panna młoda, wybierając buty na swój ślub i wesele, kierowała się nie tylko urodą wymarzonych czółenek lub szpilek, ale i ich wygodą.

Ślubne fakty z Gdańska

Czy dzień zawarcia związku małżeńskiego można zaliczyć do jednego najważniejszych w życiu? Z całą pewnością tak. Nic zatem dziwnego, że osoby przygotowujące się do tego wydarzenia, poświęcają na to mnóstwo czasu (zwykle rok, a nawet dwa), energii oraz pieniędzy.

Cellulit – czy istnieją łagodne sposoby na jego usunięcie?

Cellulit to jedna z dolegliwości, które bardzo trudno wyplenić z naszego ciała. Można stosować różne diety, kremy czy masaże, jednak tak na prawdę widoczne efekty dają jedynie profesjonalne zabiegi.

Galeria

Cebulowe krążki

Prezentujemy przepis na krążki cebulowe. To nowa, idealna przekąska na przyjęcie rodzinne czy spotkanie z przyjaciółmi!