ŚLUB

Ślub jest kolejnym etapem relacji, jaka zachodzi między kobietą a mężczyzną. Na początku czujemy zauroczenie, fascynację, które niepostrzeżenie zmieniają się w miłość. Gdy dochodzimy do wniosku, że nasz związek to ten jedyny i ostatni i że nikogo nie obdarzymy takim uczuciem, decydujemy się na ślub. Taka przynajmniej powinna być kolejność w idealnym świecie... Jakie emocje towarzyszą nam przy tej ważnej decyzji? Jak się przygotować do tego jedynego dnia w życiu?

Wiemy jak wygląda suknia ślubna Anastazji Steel!

"Pięćdziesiąt Twarzy Greya" to trylogia, która zawładnęła sercami kobiet na całym świecie. Filmowa adaptacja książek ceniona jest za grę aktorską. Fani nie wyobrażają sobie kolejnej części bez Dakoty Johnson i Jamiego Dornana. Czego możemy się spodziewać w ostatniej części trylogii?

Ślub i wesele, czyli rozbijamy skarbonkę Polaków

Czerwiec-wrzesień to najgorętszy okres dla biznesu ślubnego. Ale przygotowywania do tej ważnej uroczystości zaczynają się znacznie wcześniej i wymagają nakładu zarówno czasu, jak i – co najważniejsze – pieniędzy. Ile Polacy wydają średnio na ślub i wesele?

Zima idealną porą na ślub?

Wybór daty ślubu to dla młodej pary nie lada wyzwanie. W końcu wszyscy nowożeńcy marzą, aby ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Kiedy zatem zorganizować ceremonię ślubną, czy istnieje niezawodna pora roku?

Duże przyjęcie weselne z klasą – pięć najnowszych trendów

Czy przygotowania do przyjęcia weselnego na więcej niż dwieście osób przebiegają inaczej niż w przypadku bardziej kameralnej imprezy? Według ekspertów z Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą, poszczególne etapy od strony organizacyjnej wyglądają podobnie. Diabeł jednak jak zwykle tkwi w szczegółach

Zagraniczne akcenty na polskim ślubie

Tak, jak my stajemy się coraz bardziej mobilni, tak coraz swobodniej migrują charakterystyczne dla różnych krajów zwyczaje. W sferze związanej z organizacją przyjęć weselnych nowinki zaczerpnięte z innych części świata są mocno widoczne. Jakie tradycje zaadaptowaliśmy w Polsce?

5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!

Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Cera, figura, zęby – co poprawiamy przed swoim ślubem?

Okazuje się, że coraz więcej osób decyduje się na poprawienie niedoskonałości wyglądu właśnie przed ślubem. Co najczęściej poprawiają pary młode? Czy tylko panny młode korzystają z takich zabiegów?

Jak powstaje najważniejsza kreacja życia?

Twoja suknia ślubna – zastanawiałaś się jak powstaje? Co daje początek całemu procesowi tworzenia? Ty widzisz piękną kreację, jednak praca nad nią zaczyna się zdecydowanie wcześniej. Współczesna suknia musi łączyć w sobie elegancję, podkreślać zmysłowość panny młodej i być wygodna. O artystycznej i technologicznej stronie tworzenia sukni ślubnej opowiada projektantka marki Agata Wojtkiewicz.

5 porad dla planujących ślub i wesele

Sezon ślubny w pełni. Młode pary chcące sformalizować swoje związki i powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, muszą poświecić sporo czasu, by perfekcyjnie zaplanować ślub oraz wesele. Wymaga to nie tylko ogromnego zaangażowania, ale także wzięcia pod uwagę pewnych zwyczajów, panujących podczas tego typu ceremonii.

Radwańska wzięła ślub!

Polska tenisistka w sobotę powiedziała "tak" swojemu wybrankowi - Dawidowi Celtowi. Ceremonia odbyła się w kościele na Skałce, a goście bawili się w Hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem.

Victoria Swarovski wzięła ślub w sukience wartej ponad 3 miliony!

Ostatnio odbył się ślub dziedziczki rodu Swarovskich. Było duże przyjęcie, byli goście, była biała suknia... ale nie taka zwykła!

Ślub Leo Messiego już za tydzień!

Messi szykuje się do swojego wesela. Ma się ono odbyć w argentyńskiej miejscowości Rosario. Ma się na nim pojawić nawet 600 gości. Nie licząc już tej kwoty jaka zostanie wydana na przygotowanie uroczystości, to ciekawostką jest to, że Messi będzie musiał wynająć prawie cale miasto, by to zorganizować.

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub!

Agnieszka sienkiewicz, znana między innymi z serialu „M jak Miłość” napisała wczoraj na instagramie, że wzięła ślub z Mikołajem Gauerem. Ceremonia w gronie rodziny i przyjaciół odbyła się 27 maja.

Strój na wesele dla kobiet. Co kupić i nie zwariować?

Chociaż ludzie przysięgają sobie miłość i wierność przez cały rok, to teraz rozpoczął się prawdziwy sezon weselny, gdzie goście często zapraszani są nawet na kilka wesel w miesiącu. Rekordziści potrafią bawić się kilkanaście razy rocznie, a szczyt przypada na najcieplejsze miesiące.

Jak zachować letnią świeżość dzięki kosmetykom?

Przyjemne ciepłe dni niestety nie trwają długo - wraz z nadejściem lata musimy przygotować się na upały! Jjak utrzymać komfortową świeżość, jeśli nie możesz sobie pozwolić na błogi odpoczynek na plaży?

Grillowane szparagi z cheddarem

Szparagi zaliczyć możemy do grupy warzyw, które wyjątkowo dobrze odnajdą się na grillu. Są nie tylko lekkostrawne i niskokaloryczne, ale również bardzo łatwe w przygotowaniu.