„Kobieta Miesiąca” – weź udział w lutowej edycji plebiscytu!

Obcasy.pl są dumnym partnerem konkursu "Kobieta Miesiąca". Do wygrania nie tylko tytuł, ale też wspaniałe nagrody. Zachęcamy do udziału i głosowania!

Kobieta Miesiąca
„Kobieta Miesiąca” – weź udział w lutowej edycji plebiscytu!. Foto Kobieta Miesiąca Luty 2021 – Aldona Mesyszyn

Konkurs „Kobieta Miesiąca” organizowany jest już od lipca 2013. Jego głównym celem jest dawanie radości i nadziei kobietom, które przecież tak często mają problem z samooceną. Co miesiąc wyłaniana jest nowa zwyciężczyni, która, poza tytułem, otrzymuje pamiątkową szarfę i zestaw kosmetyków.

Zostań Kobietą Miesiąca!

W świecie, w którym żyjemy, codziennie zalewane jesteśmy masą zdjęć i obrazów, na których widać nieosiągalny ideał piękna. Każdego może to wprawić w kompleksy, bo często bez operacji plastycznych i photoshopa nie da się nawet trochę upodobnić do instagramowych modelek. Z odsieczą przychodzi facebookowy profil KobietaMiesiaca.pl, który od ośmiu lat nagradza kobiety z całej Polski.
Udział w plebiscycie może dodać pewności siebie. A dla tych bardzo nieśmiałych zobaczenie zdjęć prawdziwych osób, które zostały docenione, pomimo braku wyretuszowanej twarzy, będzie przypomnieniem, że to, co prawdziwe, jest najpiękniejsze.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Każda pełnoletnia kobieta, która chciałaby spróbować swoich sił, musi tylko wysłać zgłoszenie. Są one zawsze przyjmowane od 1 do 10 dnia każdego miesiąca. Kandydatki oceni trzyosobowe jury – polubienia i popularność nie mają najmniejszego znaczenia!

Konkurs „Kobieta Miesiąca”

W ramach zgłoszenia należy przesłać swoje zdjęcie z widoczną twarzą na maila podanego w regulaminie oraz dopisać swoje imię, nazwisko i wiek. Spośród kandydatek co miesiąc wyróżnione zostanie 10 kobiet, które stworzą TOP 10. Natomiast na zwyciężczynię poza tytułem „Kobiety Miesiąca” czekają nagrody rzeczowe. W aktualnej puli nagród znajduje się pamiątkowa szarfa inspirowana konkursami piękności.
Kobieta Miesiąca
„Kobieta Miesiąca” – weź udział w lutowej edycji plebiscytu!. Foto Kobieta Miesiąca Wrzesień 2018 – Anna Sobańska

Regulamin

1. Organizatorem plebiscytu „Kobieta Miesiąca” jest Administrator strony KobietaMiesiaca.pl (na Facebooku).
2. Jak wysłać zgłoszenie?
Prześlij zdjęcie z widoczną twarzą na adres e-mail:
km.zgloszenia@onet.pl
dopisując IMIĘ, NAZWISKO i WIEK.
3. Zdjęcia zawierające widoczne filtry i przeróbki będą odrzucane. Słowo „widoczne” jest tutaj kluczowe. Nie będziemy doszukiwać się tych ledwo zauważalnych ulepszeń.
4. Regulamin dopuszcza wysyłanie zdjęć zarówno tych profesjonalnych, jak i zrobionych w warunkach domowych (zwyczajne selfie).
5. Kto może wysłać zgłoszenie?
W konkursie mogą brać udział kobiety, które ukończyły 18 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.
6. Wysyłając zgłoszenie, oświadczasz, że jesteś autorem zdjęcia lub masz do niego pełne prawa. Wyrażasz też zgodę na publikację zdjęcia oraz imienia i nazwiska na stronie KobietaMiesiaca.pl (Facebook, Instagram) oraz na stronie partnera medialnego, z którym współpracuje Organizator. Zgadzasz się, aby Twoje imię i nazwisko było podawane podczas ogłoszenia wyników i w razie wygranej podczas promocji kolejnych edycji.
7. Wysyłając zgłoszenie, przemyśl, które zdjęcie będzie brało udział w konkursie. Dlatego, że po jego publikacji nie ma możliwości wymiany na inne.
8. Każda kandydatka może zrezygnować z uczestnictwa w konkursie na każdym jego etapie bez podawania przyczyny.
9. Podczas trwania każdej edycji konkursu publikowane jest jedno zdjęcie od jednej osoby.
10. Kandydatki oceniane będą przez trzyosobowe Jury. Dlatego polubienia pod zdjęciami nie mają znaczenia.
11. W każdej edycji wyróżnionych zostaje minimum 10 kobiet. W zależności od ilości zgłoszeń Organizator może wyróżnić większą liczbę kobiet.
12. Nagradzana zostaje laureatka, która otrzyma pierwsze miejsce. Aktualnie z nagród rzeczowych do zdobycia jest pamiątkowa szarfa inspirowana konkursami piękności.
13. Osoba, która wygra plebiscyt i otrzyma szarfę zobowiązuje się do zrobienia, a następnie do przesłania zdjęcia Organizatorowi konkursu. Po wygranej laureatka otrzyma wskazówki, jak takie zdjęcie wyglądać powinno. Każda „Kobieta Miesiąca” wyraża zgodę, aby jej zdjęcie w szarfie było używane do promocji kolejnych edycji plebiscytu.
14. Jeśli otrzymasz pierwsze miejsce musisz odczekać minimum trzy edycje, aby zgłosić się ponownie.
15. Termin przyjmowania zgłoszeń: od 01 do 10 lutego 2022 roku.
16. Wszystkie kandydatki proszone są o polubienie stron Organizatora oraz Partnera Medialnego:
– KobietaMiesiaca.pl (https://www.facebook.com/KobietaMiesiacaPL)
– Obcasy.pl (https://www.facebook.com/obcasypl)
17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu na każdym etapie trwania konkursu.

Kobieta Miesiąca
„Kobieta Miesiąca” – weź udział w lutowej edycji plebiscytu!. Foto Kobieta Roku Adrianna Łatka