Marina Łuczenko-Szczęsna tańczy ze szczęścia! [video]

Od momentu zawarcia małżeństwa, Marina Szczęśna-Łuczenko pokazuje światu, jak bardzo jest szczęśliwa. Widzieliśmy już wiele zdjęć i filmów ze wspólnego życia wokalistki i jednego z czołowych polskich golkiperów - Wojtka Szczęsnego. Co tym razem ogłasza piękna WAG?

Marina Łuczenko-Szczęsna. GA
Marina Łuczenko-Szczęsna. GA

Państwo Szczęśni niedawno wrócili z bardzo kosztownej, trwającej trzy tygodnie podróży poślubnej dookoła świata. To właśnie z tej „wycieczki” mogliśmy oglądać swoistą fotorelację. Młoda wokalistka wie, jaką siłę mają media społecznościowe i korzysta z nich bardzo chętnie, dzieląc się życiem prywatnym z fanami.

Tak stało się również w dniu wczorajszym. Śliczna Marina dołączyła bowiem właśnie do swojego męża – tymczasowo zawodnika AS Roma, który we włoskim zespole zagra kolejny sezon.

Po powrocie z podróży poślubnej, Wojtek popędził na zgrupowanie zespołu, jego świeżo upieczona żona natomiast wróciła do Warszawy, gdzie miała w końcu czas dla przyjaciółek – również żon słynnych piłkarzy.

Wczoraj jednak Łuczenko-Szczęsna dołączyła do męża, czym jak zawsze podzieliła się na swoim Instagramie. Nie byłaby sobą, gdyby takie wydarzenie skwitowała zwykłym zdjęciem, dlatego zamieściła film, na którym… tańczy ze szczęścia!

Zobaczcie film, który Marina opatrzyła wszystko mówiącym komentarzem:

Podekscytowana, że możemy tu zostać jeszcze jeden rok. – napisała.

https://www.instagram.com/p/BJdPh5djr7A/?taken-by=marina_official

Całkowicie rozumiemy zachwyt i radość Mariny! W końcu kto by się nie cieszył na perspektywę rocznych wakacji w słonecznej Italii…? 😉

https://www.instagram.com/p/BJYGXTADSAh/?taken-by=marina_official