Paweł Fajdek wziął ślub!

Jeden z najpopularniejszych polskich lekkoatletów, Paweł Fajdek, właśnie zmienił stan cywilny. Ślub odbył się w nietypowym miejscu. Jak wyglądała uroczystość?

paweł fajdek
Paweł Fajdek wziął ślub. Foto Instagram @fajdek_pawel_official

Paweł Fajdek to czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem. W 2016 roku zdobył także mistrzostwo Europy oraz brązowy medal olimpijski na igrzyskach w Tokio w 2021 roku. Sukcesy odnosi nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym – sportowiec postanowił sformalizować związek z wieloletnią partnerką Sandrą Cichocką.

Paweł Fajdek wziął ślub!

Szczęśliwą nowiną podzieliła się agencja menedżerska AthleTeam na Facebooku. Tam pojawiły się również zdjęcia z niedzielnej uroczystości. Z nich dowiadujemy się, że para młoda wybrała dosyć nietypowe miejsce na ceremonię – Stadion Śląski w Chorzowie. Wybór z pewnością nie był przypadkowy, ponieważ jest to arena niezwykle istotna dla polskich lekkoatletów. Uroczystość była kameralna, wzięło w niej udział tylko kilka osób. Obrączki podawała 6-letnia córka pary, Laila.

Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. Sandra i Paweł! Państwo Fajdek! Szczęścia i wszelkiej pomyślności! 100 lat – napisała agencja w poście na Facebooku.