Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka w The Voice of Poland!

Przyjaciółka wokalisty pojawi się na scenie The Voice of Poland w sobotnim odcinku. Jego reakcja? Bezcenna! Tak podekscytowanego jurora nie widzieliśmy już dawno.

Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka w The Voice of Poland!

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Nie tylko dlatego, że poznamy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. Jedną z uczestniczek, którą zobaczymy na scenie, będzie Violet Oliferuk.

Co ty tutaj robisz?! – wykrzyczał wyraźnie zaskoczony Michał Szpak po tym, jak w ostatniej chwili zdecydował się odwrócić swój fotel. Następnie podbiegł do Violet i mocno ją przytulił. Michał od razu postanowił wyjaśnić trenerom oraz publiczności w studio, skąd zna się z Violet. – Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra – wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Co ciekawe, Michał Szpak nie miał pojęcia, że jego wieloletnia przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w programie „The Voice of Poland”. – Nie mogłam nic powiedzieć! – tłumaczyła w trakcie nagrań Violet, która poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie. – Od tamtej pory strasznie się przyjaźnimy i bardzo się uwielbiamy – zdradziła uczestniczka w jednym z wywiadów w ubiegłym roku.

Kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie. Wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery.

Czy Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? A może zdecyduje się pójść do drużyny chłopaków z Afromental, którzy również odwrócili się podczas jej występu? Kto jeszcze będzie miał szansę wejść do Bitew, drugiego etapu muzycznego show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2!

Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka w The Voice of Poland!

Wpis znaleziono dzięki:

- Michał Szpak

- The Voice of Poland 10

- Violet Oliferuk