MIŁOŚĆ

Nasze relację międzyludzkie są elementem naszego życia. W zasadzie jego esencją. Czasem trudno sprostać oczekiwaniom naszego partnera czy partnerki, wtedy szukamy pomocy w internecie. MIŁOŚĆ jest podstawą bytu i dlatego staramy się wiele o niej pisać. Jedni jej szukają, drudzy właśnie stracili, a jeszcze inni chcieliby o nią zadbać, ale nie wiedzą jak. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię miłosne pytania.

Jak poradzić sobie z odrzuceniem?

Kiedy druga połówka postanawia odejść, przez długi czas nie możemy się pozbierać. Wciąż zastanawiamy się, co zrobiliśmy źle i czy nie jest to przypadkiem nasza wina. A gdyby tak popatrzeć na to z innej strony?

Prawdziwa miłość czy pieniądze? Tych dwoje dzielą 44 lata!

Mimo że podejście do różnicy wieku w związku uległo zmianie i spotykamy się z coraz większą akceptacją, to takie relacje nadal należą do rzadkości. Erica i Jeremy są wyjątkową parą, ponieważ dzielą ich 44 lata. Poznajcie niezwykłą historię!

Czy znasz już mosting? Nowy trend w randkowaniu!

Czy zdarzyło ci się kiedyś potraktować niegrzecznie osobę, z którą randkowałaś? Urywanie kontaktu po udanym spotkaniu to jeden z problemów, który jest obecnie społecznie piętnowany. W jaki sposób?

Bo do seksu trzeba trojga – seksualne trójkąty

Relacja seksualna zwana trójkątem jest fascynująca. Dłonie obcego człowieka na ciele partnera w myślach wzbudzają zazdrość, a podczas aktu stają się podniecającym faktem, od którego nie ma ucieczki. Czym jeszcze kusi pary seks w trójkącie?

Czy fetysz stóp może zniszczyć związek?

Fetyszyzm jest zjawiskiem, które pozwala uzyskać satysfakcję seksualną pod wpływem kontaktu z wybranym obiektem. Bodźcem pobudzającym może być określona sytuacja, przedmiot nieożywiony lub część ciała partnera. Poznaj opinię eksperta-psychoseksuologa Bianci- Beaty Kotoro.

Czy równouprawnienie wędruje za daleko? Pierścionki zaręczynowe dla mężczyzn

Zaręczyny to głęboko zakorzeniona tradycja oraz obrządek, bez którego nie mogą obejść się pary, myślące o wspólnej przyszłości.

Kim są klienci prostytutek?

Prostytucja nie bez powodu nazywana jest „najstarszym zawodem świata”. Zapotrzebowanie na rozrywki seksualne towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Jeśli spytać przeciętnego mężczyznę, czy korzystał z takich usług, odpowiedź będzie z pewnością przecząca. Kto więc korzysta z usług prostytutek?

Kinbaku – japoński bondage w obiektywie Nobuyoshiego Arakiego, któremu nie oparła się nawet Lady...

W Europie sztuka wiązania ciała znana jest od wieków. Mało kto jednak wie, że w Japonii równocześnie wykształciła się odrębna forma bondage, znana pod nazwą kinbaku. Uległa jej nawet Lady Gaga!

Związek w pracy czy bezrobocie? Już nie musisz wybierać!

Często koleżanki czy koledzy z biurka stają się powiernikami naszych prywatnych problemów. Taka bliskość sprzyja budowaniu relacji – także tych intymnych. Czy związek w pracy to dobry pomysł? Co zrobić, by spotykając miłość w pracy nie stracić … i pracy, i uczucia?

Pompka waginalna, czyli jak podnieść temperaturę w sypialni?

Gadżety erotyczne pozwalają zwiększyć przyjemność czerpaną z seksu oraz podkręcić atmosferę między partnerami. Wśród rozmaitych akcesoriów znajduje się pompka do waginy. Jak zwiększa doznania płynące z seksu i oddziałuje na narządy intymne?

Czy istnieje zdrada kontrolowana?

Zdrada to zjawisko, które jest wynikiem niepowodzeń w relacji lub nieszczerości partnera. Indywidualne podejście do tematu sprawia, że różnie pojmujemy zawiedzenie zaufania bliskiej osoby. Jak odnieść się do zdrady kontrolowanej?

„Moja sarenko” i „moja kapustko”, czyli jak wyrazić uczucia zagranicą

Jakimi słówkami uwodzą Francuzi i Włosi? Czy język niemiecki może być romantyczny? Jeśli planujesz wyjazd za granicę z ukochaną osobą lub chcecie spędzić czas obcojęzycznym towarzystwie, warto dowiedzieć się, jakie są najpopularniejsze czułe słówka w językach obcych.

Przyszła teściowa byłą koleżanką? O seksie z jej synem słów kilka

Kolegujecie się niczym prawdziwe kobiety. Jedno jest pewne – zależy wam na tej relacji. I nagle jedna z was poznaje syna tej drugiej. W tajemnicy przed koleżanką spotykacie się z nim, aż pewnego dnia dochodzi do aktu seksualnego. Dlaczego ten czyn jest źle postrzegany?

Chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie? Oto 5 zachowań, które Ci w tym pomogą

Jak ona to robi? – myślimy o brzydkiej koleżance, która prowadzi niesamowite życie, ma duże powodzenie u płci przeciwnej i jest zawsze otoczona sporym gronem przyjaciół czy znajomych. Co sprawia, że jesteśmy atrakcyjni dla innych?

Sekrety porannej pielęgnacji, czyli jak dobrze obudzić skórę

Dobrze rozpoczęty poranek dodaje sił i zapewnia dobry nastrój do samego wieczora. To ważne również dla skóry – po nocy wymaga ona pielęgnacji, która przygotuje ją na resztę dnia.

Galeria

Wiosenna sałatka ziemniaczana

Przepis na wiosenną sałatkę ziemniaczaną.