Viki Gabor została najmłodszą uczestniczką popularnego programu

Polsat zdradził, kogo zobaczymy na scenie w najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najprawdopodobniej możemy się także spodziewać zmian za stołem jurorskim.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Viki Gabor została najmłodszą uczestniczką popularnego programu. Foto Instagram @vikigaborofficial

Nagrania do kolejnego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ruszyły, a 16. edycja programu już wkrótce pojawi się na telewizyjnych ekranach. Chociaż data premiery nie została jeszcze ujawniona, to producenci audycji zdradzili, jakie gwiazdy wystąpią w nadchodzącej edycji. Jedna z nich ustanowi nawet nowy rekord! Do obsady show dołączyła bowiem Viki Gabor, popularna wokalistka, która ma dopiero 14 lat. Tym samym artystka stała się najmłodszym uczestnikiem, który kiedykolwiek brał udział w programie Polsatu.

Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Poza Gabor na liście uczestników widnieje też wiele innych popularnych nazwisk. Do młodej piosenkarki dołączy między innymi modelka Karolina Pisarek. Influencerka zaprezentuje się swoim fanom z zupełnie nowej strony, próbując swoich sił aktorsko-wokalnych. W 16. edycji programu oglądać będzie można również Annę Rusowicz, Annę Jurksztowicz, Patryka Cebulskiego, Danzela, Andrzeja Kozłowskiego i Andrzeja Radela.

Nowy juror?

Uczestnicy to nie jedyna nowość, która czeka na widzów nadchodzącego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wygląda na to, że zmiany czekają też panel jurorski. Michał Wiśniewski, który debiutował jako sędzia w zeszłym sezonie, powiedział w rozmowie z JastrząbPost, iż do ekipy dołączy nowy juror. Piosenkarz nie zdradził jednak, kto to będzie.