ROZMAITOŚCI

Przestrzeń, w której prezentujemy różne ciekawostki. Na świecie codziennie dzieje się coś zaskakującego i niebanalnego, o czym będziemy Was informować właśnie w tym miejscu! Ludzie, wydarzenia, ciekawostki, osobliwości - ten dział z pewnością przypadnie Wam do gustu :)

Jak przygotowywać zdrowe koktajle i smoothies?

Wiosna to okres, kiedy na półkach sklepowych pojawiają się świeże owoce i warzywa. Jednym z doskonałych sposobów na dostarczanie organizmowi niezbędnych witamin są właśnie koktajle i smoothies. Jaki jest najlepszy sposób na ich przygotowanie?

Łyk słońca na każdą pogodę! Wiosna z pasją i energią do działania dzięki świeżym...

Co zrobić, by pozostać optymistką patrzącą na świat w kolorowych barwach i cieszyć się z kolejnych wyzwań, które pojawiają się na horyzoncie? We współczesnym zabieganym świecie musimy zajmować się wieloma rzeczami równocześnie.

Koktajlu Kobiet Sukcesu – znamy tematy prelekcji. Zainwestuj w siebie!

Już 24 maja odbędzie się trzecia edycja Koktajlu Kobiet Sukcesu. Podczas wydarzenia bizneswoman będą mogły poszerzyć swoje wiadomości z wielu dziedzin. Jakie prelekcje przygotowaliśmy?

Co jeść, aby odzyskać formę przed latem? Sprawdź te 5 produktów!

Codzienne obowiązki, stres i brak czasu przyczyniają się do tego, że nasze zimowe, dodatkowe kilogramy zostają z nami często do wakacji.

Próchnica – czy twój pupil ma zdrowsze zęby od ciebie?

W Polsce próchnica stanowi problem dotyczący ponad 90% ludzi. Większość z nas nie dba o codzienne mycie zębów rano i wieczorem, co pozwala na działanie bakterii. Jak ta sytuacja odnosi się do naszych pupili?

Jak wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim?

Czasy, kiedy pojawienie się na świecie dziecka oznaczało koniec kariery zawodowej odeszły już do przeszłości. Dziś, oprócz kwestii finansowej, która jest najczęściej wymienianym powodem powrotu do pracy, pojawia się również kwestia związana z rozwojem kariery zawodowej.

Pomysły na oryginalny prezent komunijny!

Z okazji trwającego okresu komunijnego francuski producent urządzeń mobilnych i elektronicznych, przygotowała trzy oryginalne propozycje prezentów, które mogą przypaść do gustu najmłodszym.

Włoski spór o lalkę. Czy zabawka chora na odrę nawołuje do zniesienia szczepień?

Zabawki, którymi bawią się dzieci coraz rzadziej przypominają te, które sprawiały radość dziadkom i rodzicom. Producenci zaskakują maluchów kreatywnymi przedmiotami. Czy lalka chora na odrę powinna budzić sprzeciw?

Żywność z konopi – czy warto ją jeść?

Ziarna konopi zawierają kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, w proporcjach, które odpowiadają naturalnym potrzebom organizmu ludzkiego. Są bogatym źródłem protein, witamin, minerałów, fitosteroli czy barwników roślinnych.

Korzystasz za dużo z telefonu? Ta aplikacja zmieni twoje życie

Coraz częściej korzystamy z telefonu. Coraz więcej możliwości sprawia, że całymi dniami siedzimy w telefonie. Powstała jednak aplikacja, od której uzależnienie jest wskazane.

Automotywacja, czyli jak nie tracić zapału podczas poszukiwania pracy

Umiejętność automotywacji jest jednym z najważniejszych warunków odniesienia sukcesu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Oto co zrobić, aby ją w sobie obudzić i utrzymać na wysokim poziomie podczas poszukiwania pracy.

Mieszkanie z przeszłością – jak kupić je bezpiecznie?

Jak wynika z danych BIG InfoMonitor, w 2017 roku Polacy zalegali z czynszami na sumę 135 mln zł, przede wszystkim spółdzielniom mieszkaniowym, wspólnotom, a także gminnym zarządcom nieruchomości.

„Poszłam za głosem serca” – Anna Dereszowska apeluje do rodziców!

Anna Dereszowska kojarzona jest głównie z aktorstwem. Mało kto pomyślałby, że była uzdolnioną pod wieloma względami dziewczynką, która przypadkowo odkryła pasję.

Amputacja – ratuje i pozwala normalnie żyć

Jak wygląda życie po amputacji nogi wie jedynie osoba, która jej doświadczyła. O tym, jak to jest czuć kończynę, której nie ma, że najgorszym wsparciem dla osoby przed amputacją są słowa: “nie martw się, będzie dobrze” oraz o swojej życiowej misji opowiada Eliza

Przezorny rowerzysta zawsze ubezpieczony

Ubezpieczenie roweru przed kradzieżą z włamaniem, pokrycie kosztów jego naprawy po wypadku komunikacyjnym, transport medyczny rowerzysty czy implantologia i protetyka – to tylko niektóre świadczenia wchodzące w skład Ubezpieczenia Pomoc Rowerowa w Europ Assistance Polska.

Jak zachować letnią świeżość dzięki kosmetykom?

Przyjemne ciepłe dni niestety nie trwają długo - wraz z nadejściem lata musimy przygotować się na upały! Jjak utrzymać komfortową świeżość, jeśli nie możesz sobie pozwolić na błogi odpoczynek na plaży?

Kanapka inaczej, ale jaka smaczna!

Dzień przeciętnej Polki zazwyczaj zaczyna się od kanapki. W badaniu „Style śniadaniowe wśród Polek”, większość respondentek wskazała, że w dni powszednie wybiera właśnie ten rodzaj dania.